• Videoseminář
    Jak navázat láskyplný partnerský vztah

  • Jedinečná vánoční nabídka!

    Videoseminář do 31.12. jen za 600,- Kč!

  • 1
  • 2

RITUÁL RUŠENÍ PROKLETÍ A PŘÍSAH - text

RITUÁL RUŠENÍ PROKLETÍ A PŘÍSAH - text

ZŘÍKÁM SE NA VŠECH ROVINÁCH A ÚROVNÍCH VŠECH SLIBŮ, PŘÍSAH A TOTÁLNÍCH ROZHODNUTÍ, KLETEB, PROKLETÍ, UŘKNUTÍ A UHRANUTÍ, KTERÝMI JSEM SE ZAVÁZALA JÁ A KTERÝMI JSEM ZAVÁZALA JINÉ, TADY A TEĎ SE ROZHODUJI, ŽE JSEM SVOBODNÁ BYTOST PROSTÁ JAKÝCHKOLIV VAZEB A TAK TO JE!

Návod jak udělat rituál:

Nejlépe na novoluní. Protože na novoluní se věcí zbavujeme a na úplněk věci získáváme. Najděte klidné místo a sežeňte si černou svíčku. Zapalte svíci a chvíli se dívejte do plamenů. Chvíli dýchejte a soustřeďujte se doprostřed hrudníku, kde je srdce. Poté si vlastní rukou na čistý papír opište výše uvedený text. Poté jej 3x zopakujte. Poté text na papíře roztrhejte na malé kousky a vkládejte do této činnosti představu, že tyto kletby, přísahy, radikální rozhodnutí či zaslíbení mizí z vašeho života. Poté všechny kousky posbírejte a hoďte je do tekoucího vodního toku - řeka, potůček a nebo pokud to není možné, hoďte do záchodu a spláchněte.

Nově individualni konzultace !!!

Nabízíme nyní nově také osobní konzultace duchovního vývoje pro láskyplné vztahy po skype. Práce na odblokování programů mysli, praktické rady jak nastavit svůj kompas směrem k láskyplnému partnerovi. Při konzultaci se využívá také tarotových karet.

První konzultace v délce 1 hodiny zdarma, dále za přijatelné ceny. Informujte se na info@priznakytransformace.cz

Ava Chrtková Brožová (Spolek Příznaky transformace IČO: 06757111)

Zveme Vás na tyto akce:

19 led 2019
10:00AM - 06:00PM
Seminář s Avou: Duchovní příčiny nadváhy pro ženy
19 led 2019
10:00AM - 06:00PM
Seminář s Avou: Duchovní příčiny nadváhy pro ženy