• Videoseminář
    Jak navázat láskyplný partnerský vztah

  • Jedinečná vánoční nabídka!

    Videoseminář do 31.12. jen za 600,- Kč!

  • 1
  • 2

Kalendář událostí

Dvoudenní seminář s Avou Chrtkovou Brožovou: Jak navázat láskyplný partnerský vztah
Od sobota, 23. červen 2018 -  09:30am
Do neděle, 24. červen 2018 - 06:00pm
Zobrazení : 322
Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Srdečně Vás zveme na seminář pro ženy na téma navázání partnerského vztahu oboustranně láskyplného a spokojeného. Pokud jste již delší dobu samy a chtěly byste tento stav změnit, je právě tento seminář ten pravý pro vás. Uvědomíme si příčinu a přitáhneme toho pravého. Připojte se k nám, do láskyplného kruhu žen.

Seminář má maximální obsazení 6 osob. Tento počet (číslo) není volen náhodně. Jedná se o malou skupinu proto, aby byl zabezpečen individuální přístup lektorky, ke každé ženě, aby každá účastnice kurzu měla dostatek prostoru a byl tak z psychologicko-transformační práce maximální efekt.

Program semináře: 
SOBOTA od 9:30 ROZPUŠTĚNÍ SAMOTY

1. Napojení se navzájem - sdílení, seznámení, nastínění vize semináře, ukotvení společného záměru.
2. Uvědomování si příčin proč nemáte partnerský vztah, praktické psychlogické povídání a příklady. Cvičení rovnováhy DÁVÁNÍ A BRANÍ. Jak přijmout svou dočasnou samotu - praktická cvičení. Proč chci mít partnera - co získám a co ztratím? Léčení starých bolestí, jejich přijetí a propuštění.
3. Práce s automatickou kresbou - přiblížení metody a malování s napojením na duši na téma: Proč jsem doposud nenalezla partnera. Mapování a rušení negativního nasměrování v životě. 
4. Práce na odpojení se od bývalých partnerů. Psychologické cvičení. 
5. Praktické rady pro přitahování lásky. Co potřebujeme pro jednoduchá kouzla a jaké artefakty nám pomohou přitahovat to, po čem v životě toužíme.
6. Práce s vykládáním karet. Jak nám mohou pomoci najít příčinu / důvod neúspěchu v partnerství v minulosti a poradit jak postupovat v budoucnosti k úspěchu.

NEDĚLE od 9:30 PŘITAHOVÁNÍ LÁSKY

Uvítání, sdílení pocitů s jakými přicházíme do nového dne. 
1. Ukázka jak si můžeme sami doma pracovat se svými emocemi pomocí těla + praktické cvičení v speciální místnosti v našem centru. 
2. Prvky numerologie - čísla lásky - karmické cykly a roční vibrace. V jakém karmickém cyklu a v jaké roční vibraci se nacházím?
3. Pro posílení našeho sebevědomí cvičení a vizualizace vaší sebehodnoty v konfrontaci s partnerem. Slouží jako připomenutí a nacítění se na pocit, který poté tvoří a přitahuje to, co si přejeme.
4. Praktické cvičení v umění přijímání lásky ve dvojicích.
5. Vytvoření si "cesty k pokladu". Malování a výtvarná práce pro ujasnění si, kudy vede moje cesta k ideálnímu stavu.
6. Meditační práce s hudbou společná vizualizace. 

A MNOHO DALŠÍHO!!! 

Po celou dobu semináře bude v prostorách přítomen oltář, na který si můžete dát svůj amulet.

Účastnice semináře dostanou dárek, který mohou později využít při "čarování na lásku"= posilování přitahovacího energetického pole + mnoho dalších materiálů a přístup do placené sekce našeho on line video kurzu JAK NAVÁZAT LÁSKYPLNÝ VZTAH s 18 videii, kde si poté po skončení kurzu můžete kdykoliv osvěžit nabité informace. 

CENA SEMINÁŘE JE 2222,- Kč. 

Máte-li zájem se na seminář přihlásit, napište své jméno, příjmení a telefon na adresu info@priznakytransformace.cz a zálohu na kurzovné 1222,- Kč zašletena účet 2201380141/2010
IBAN: CZ7720100000002201380141
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX s variabilním symbolem 2222 A DO POZNÁMKY PROSÍME PŘIDAT "SEMINAR LASKYPLNY VZTAH"

Doplatek v hotovosti první den semináře.

KURZ JE POŘÁDÁN V CENTRU PŘÍZNAKY TRANSFORMACE V MNICHOVICÍCH U PRAHY (RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU). 
Dům je určen pro transformaci a práci na sobě. Přes oběd můžeme být na krásné zahradě nebo zajet na obídek do několika restaurací v okolí. 

DOSAŽITELNOST BEZ PROBLÉMŮ AUTEM (10 MINIUT PO DÁLNICI Z PRAHY) nebo z Brna z dálnice 4 minuty exit PŘÍMĚSTSKÝM VLAKEM na MHD lítačku či lístek s malým doplatkem za 2 pásmo (35 minut do stanice Stránčice z Hlavního nádraží). Je to krásný výlet a u vlaku Vás nabereme autem a pojedeme 2 minuty k nám. Vlaky jezdí každých 20 minut.

Ubytování - poradíme kde (v Mnichovicích) v penzionu - pěšky 5 minut. 
V sobotu večer je vhodné relaxovat, většinou bývá velká únava, nebo se projít k posvátnému anenskému prameni (studánka - dostanete mapu) či se vrátit do Prahy nebo jakkoliv je libo.

Velice se těším na každou z Vás, bude to krásná bohulibá práce protože je třeba spojovat láskyplné duše a jakékoliv bloky, co brání v kvalitních vztazích SPOLEČNĚ rozPUSTÍME!

Zde si můžete na našem youtube pustit také mnoho videí, ve kterých mluvím o vztazích nebo meditaci na přivolání láskyplného partnera.

A tady super článek, který jsem z vlastní zkušenosti napsala  10 rad jak navázat láskyplný vztah.

Místo Mnichovice u Prahy, CENTRUM PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nově individualni konzultace !!!

Nabízíme nyní nově také osobní konzultace duchovního vývoje pro láskyplné vztahy po skype. Práce na odblokování programů mysli, praktické rady jak nastavit svůj kompas směrem k láskyplnému partnerovi. Při konzultaci se využívá také tarotových karet. Cena konzultace v délce 2 hodiny je 1111,- Kč.

Informujte se na ava@uve.cz

Ava Chrtková Brožová

Zveme Vás na tyto akce:

Žádné události k zobrazení